Klubmesterne 2003-2004


Her bringer vi den samlede oversigt over 1. og 2. pladserne,
i samtlige rækker, ved klubmesterskaberne.

U-9 Herre Single
1. Jacob Frank
2. Nikolaj Bonde
 
U-11 Herre Single
1. Nichlas Bjarnum
2. Morten Rewers
 
U-11 Dame Single
1. Christina Bergmann
2. Monica Jakobsen
 
U-13 Herre Single
1. Jason Reimann
2. Mathias Højgaard
 
U-13 Dame Single
1. Sofie Ohlsson
2. Pernille Gotfredsen
 
U-15 Herre Single
1. Mads K. Pedersen
2. Jesper V. Sørensen
 
U-15 Dame Single
1. Ivana Jakouljevic
2. Susanne Rasmussen
 
U-17 Herre Single
1. Martin Hørman
2. Katrine Schjødt
 
U-19 Herre Single
1. Jon Andersen
2. Dennis Mortensen
 
 
U-11 Herre Double
1. Mathias Kolby / Nichlas Bjarnum
2. Jakob Frank / Philip Clarke
 
U-11 Dame Double
1. Emilie Toftemann / Christina Bergmann
2. Stine Nielsen / Monica Jakobsen
 
U-11 Mix Double
1. Christina Bergmann / Philip Clarke
2. Jay Olsen / Morten Rewers
 
U-13 Dame Double
1. Camilla Andersen / Gitte V. Sørensen
2. Pernille Gotfredsen / Anna Hassing
 
U-13 Mix Double
1. Sofie Ohlsson / Jason Reimann
2. Pernille Gotfredsen / Mathias Højgaard
 
U-15 Dame Double
1. Ivana Jakouljevic / Susanne Rasmussen
2. Julie Andersen / Nadia Vestergaard
 
U-15 Mix Double
1. Susanne Rasmussen / Jesper V. Sørensen
2. Nadia Vestergaard / Mads K. Pedersen
 
U-17 Herre Double
1. Martin Hørman / Katrine Schjødt
2. Andreas Longberg / Casper Fenst
 
Senior Herre Single
1. Claus Hansen
2. Bent Jensen
 
Senior Dame Single
1. Katrine Schjødt
2. Rikke Andersen
 
 
Senior Herre Double
1. Henrik Jacobsen / Steen Falk
2. Claus Hansen / Dennis Mortensen
 
Senior Mix Double
1. Rikke Andersen / Bent Jensen
2. Anne L. Larsen / Claus Hansen
 
Motionist A Herre Single
1. Finn Diwas
2. Kim Christiansen
 
Motionist A Herre Double
1. Henrik Jacobsen / Steen Falk
2. Finn Diwas / Arnt Olsen
 
Motionist B Herre Single
1. John Kolby
2. Jens Frederik Jensen
 
Motionist B Herre Double
1. Tonny Larsen / Thomas Jensen
2. Poul Justesen / Henrik Justesen
 
 
Motionist A Dame Double
1. Pia Vestergaard / Kit Enquist
2. Mette Frederiksen / Heidi Bonde
 
Motionist A Mix Double
1. Helle Dalsgaard / Martin Roed
2. Kisten Andersen / Arnt Olsen
 
Motionist B Mix Double
1. Mette Frederiksen / Kenneth Nielsen
2. Mette Højbjerg / Leif Pipper
 
Veteran Herre Single
1. Morten Skov
2. Jørgen Reimann
 
Veteran Herre Double
1. Jan Hørman / Palle Westhi
2. Brian Vestergaard / Per Sørensen
 
 
Veteran Dame Double
1. Kit Enquist / Bente Skjerning
2. Kirsten Andersen / Berit König
 
Veteran Mix Double
1. Bente Skjerning / Jan Hørman
2. Berit König / Palle Westhi
 




Vi ønsker tillykke.